Registrační pokladny pro elektronickou evidenci

V nabídce máme více typů registračních pokladen pro elektronickou evidenci, které můžeme rozdělit do několika skupin podle způsobu provedení.Obchodní klasické pokladny
Pokladna obchodní jsou klasické pokladny do obchodů, bufetů. Tyto elektronické pokladny mají v jednom kompaktním zařízení obvykle zásuvku, tiskárnu a displej pro obsluhu a zákazníka. Klávesnice je obvykle tlačítková.


Restaurační klasické pokladny
Pokladna restaurační Tyto elektronické pokladny mají možnost průběžně účtovat na účty (stoly). Obvykle jsou v jednom kompaktnímm zařízení vybaveny tiskárnou a displejem pro obsluhu. Často mají plochou klávesnicí s větším množstvím tlačítek a částečnou ochranou proti zatečení nápojů do pokladny.


Dotyková pokladna, tablet
Pokladna dotyková Tyto elektronické pokladny ovládáte především pomocí dotykového displeje. Mohou být v kompaktním provedení (displej i procesor jsou v jednom zařízení) nebo jako klasický počítač s odděleným dotykovým displejem. Tiskárna je obvykle oddělená, zásuvka bývá připojena při obchodních aplikacích. Při restauračních aplikacich zásuvka obvykle připojena není.

Mobilní řešení
EET - mobilní Tato zařízení jsou zaměřena na malé rozměry. Jsou určena do mobilních prodejen, do stánků, do vozidel pro rozvoz, pro taxislužby, pro kurýrní služby. Tiskárna múže být oddělená nebo pevně připojena k EET zařízení. Připojení k internetové síti je přes bezdrátové připojení mobilních operátorů.

S výběrem správného typu registrační pokladny pro elektronickou evidenci zákazníkům poradíme, provedeme instalaci a zaškolíme obsluhu na používání vybrané elektronické pokladny.